Гемзар аллергия

Гемзар аллергия

Виробник, країна: Ліллі Франс С.А.С./Елі Ліллі енд Компані, Франція/США

Міжнародна непатентована назва: Gemcitabine

АТ код: L01BC05

Форма випуску: Ліофілізат для розчину для інфузій по 200 мг у флаконах № 1

Діючі речовини: 1 флакон містить гемцитабіну гідрохлориду, що еквівалентно 200 мг гемцитабіну

Допоміжні речовини: манітол (Е 421), натрію ацетат тригідрат

Фармакотерапевтична група: Препарати, які застосовуються для лікування онкологічних захворювань

Показання: Рак жовчних протоків. Гемцитабін показаний для лікування хворих на рак жовчних протоків.
Рак сечового міхура. Гемзар у комбінації з цисплатином показаний для лікування хворих на локально рецидивуючий чи метастатичний рак сечового міхура.
Рак молочної залози. Гемзар у комбінації з паклітакселом показаний для лікування хворих на неоперабельний, локально рецидивуючий чи метастатичний рак молочної залози після попередньої ад’ювантної/неоад’ювантної хіміотерапії. Перед хіміотерапією призначається антрациклін, якщо немає протипоказань.
Рак легeнiв недрібноклітинний. Гемзар у комбінації з цисплатином показаний як препарат першої лінії для лікування пацієнтів з локально прогресуючим чи метастатичним недрібноклітинним раком легень. Гемзар як монотерапія показаний для лікування пацієнтів літнього віку та пацієнтів із другим функціональним статусом.
Рак яєчників. Гемзар у комбінації з карбоплатином показаний для лікування пацієнтів з локально прогресуючою чи метастатичною епітеліальною карциномою яєчників. Гемзар показаний для лікування пацієнтів з рецидивом епітеліальної карциноми яєчників після періоду ремісії, що становив не менше 6 місяців, після попередньої терапії у першій лінії препаратами платини.
Рак підшлункової залози. Гемзар показаний для лікування пацієнтів з локально прогресуючими чи метастатичними аденокарциномами підшлункової залози.

Умови відпуску: за рецептом

Терміни зберігання: 3 роки.

Номер реєстраційного посвідчення: UA/7794/01/01

Термін дії посвідчення: з 22.02.2013 по 22.02.2018

Наказ МОЗ: 157 від 22.02.2013Source: medic.ua


Добавить комментарий